Barča

Specializace: Twerk it, Pole dance,

Jsem studentkou magisterského studia managementu sportu na FTVS UK. A sport je můj celý život! Od malička jsem prošla několika druhy sportů – od gymnastiky přes závodní plavání až k mé lektorské kariéře, která začínala lekcemi jumpingu a ropeskippingu. Miluju předávat svoje nadšení a energii na lekcích a ještě více mě baví tu energii dostávat od mých „cvičenek“ zpět.

S pole dance jsem začala v září 2011 a od té doby jsme nerozlučná dvojka. Chtěla jsem svou radost z tyček předávat dál a proto v dubnu 2013 vzniklo B-Pole Studio Česká Lípa. Kromě pole dance, jumpingu a ropeskippingu jsem vyškolená lektorka Břišního pekáče cvičitelky Hanky Kynychové a tanečního stylu Twerku od královny twerku v ČR – Anet Antošové. Žiju v Praze a i zde učím pole dance ve studiu mistryně ČR v pole sport – Stacey.

Nejsem moc soutěžní typ, ale přeci jen se jednou ročně soutěže účastním – Mistrovství ČR v pole sport. Můj dosavadní největší úspěch je 6. místo ve finále MČR v pole sport 2016 v kategorii Profesionálek.

Mimo sport mě baví muzika – od 17-ti let jezdím zpívat s kapelou na plesy, svatby, zábavy. Poslední rok už ale jen tak nárazově. Pole dance má prostě přednost. Snažím se hrát na klavír. Miluju cestování, přátele, aktivní relax třeba na bruslích. 

Zpět na výpis trenérů